Nieuwe hoofdsponsor SJO Heuvelland

Wij als SJO Heuvelland zijn erg blij en trots te kunnen delen dat wij een hoofdsponsor hebben voor de komende 3 jaar!

Onze nieuwe hoofdsponsor is:

Waarom passen wij goed bij elkaar?

Maatschappelijk verantwoord, gezondheid en vitaliteit, mens en maatschappij, lokaal… deze krachtige woorden zijn meteen een overeenkomst tussen het merk PLUS en SJO Heuvelland. De eerste woorden van Peter & Fabienne (eigenaren PLUS Kleijnen Gulpen) waren “de jeugd is de toekomst”!

Een goede basis om gezamenlijk de handen ineen te slaan.

SJO Heuvelland neemt een steeds belangrijkere plaats in binnen onze gemeenschap. Wij verwelkomen kinderen uit omliggende dorpen (Wahlwiller, Nijswiller, Epen, Slenaken en natuurlijk Mechelen en Partij). Dit komt mede door het verdwijnen van omliggende voetbalverenigingen en doordat basisscholen zijn samengevoegd en klasgenootjes onwetend ambassadeur zijn van hun vereniging; SJO Heuvelland. Hierin zien wij een verbroedering en samensmelting van dorpskernen met één gezamenlijk doel: leefbaarheid bieden en behouden en kinderen en jeugd kennis laten maken met sport, spel en plezier. In deze tijd is dit nog belangrijker dan “normaal”, en zijn wij trots op de lach op het gezicht van ieder kind! Dit is waar het uiteindelijk om gaat.

Des te mooier is dat we deze eenheid nu ook uitstralen in onze tenues.

Wij danken PLUS Kleijnen voor het gestelde vertrouwen en de fijne samenwerking.