Bestuur

Voorzitter:

Thomas Ploemen

Tel: 06 – 30738985

E-mail: tploemen@hotmail.com

 

Secretaris, wedstrijdsecretaris, contactpersoon 1e elftal:

Jacq Bröcheler

Wittemer Allee 8

6286 AB Wittem

Tel: 043 – 450 1017

E-mail: jacq.brocheler@ziggo.nl

 

Penningmeester:

Björn Hounjet

E-mail: bjorn@vvpartij.nl

 

Overige bestuursleden:

 

Mark Anneveldt – Vice-voorzitter / Contactpersoon Jeugdzaken

Tel: 06 – 15331185

E-mail: mark@vvpartij.nl

 

Roel Anneveldt – Contactpersoon Activiteiten & Sponsoring

E-mail: roel@vvpartij.nl

 

Lucien Beckers – Contactpersoon 2e elftal & 7×7 35+ Team

Tel: 06 – 12119094

E-mail: lucien@vvpartij.nl

 

Jorn Oligschläger

 

Ronnie Rabuda – Contactpersoon Accommodatie

E-mail: accommodatie@vvpartij.nl

 

Lars Ruijters